Hakkımızda

TARMAY Tarımsal Makina , Kimyevi ve Gıda Maddeleri İthalat, İhracat ve Ticaret Limited Şirketi tarımsal makina ve zirai mücadele ilacı ticareti amacıyla 1975 yılında kurulmuştur.

1985 yılında yapılan yönetim değişikliğinin ardından kimyasal madde ticaretine başlayan firmamız 22 yıldır Temizlik ve Deterjan, Havuz ve Su Arıtma, Kozmetik, Tekstil, Gıda sektörleri başta olmak üzere pek çok sektöre yönelik kimyasal madde pazarlaması yapmaktadır. Aynı zamanda ;

  • - 1985 yılından itibaren AK-KİM Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş ,
  • - 1998 yılından itibaren TEKPAR A.Ş ve Kale Kimya A.Ş olarak Kale Kimya Grubu ,
  • - 1999 yılından itibaren ERDOĞMUŞ Parfüm, firmalarının ürettiği ve ithal ettiği kimyasalların Ankara ve civar illerde BAYİ olarak dağıtım ve pazarlamasını yapmaktadır.

Şirketimiz yıllar içinde kazandığı tecrübesi ve itibarıyla müşterilerimizin sorunlarına en uygun ve verimli çözümler sunmayı ve kaliteyi ucuza mal etmeyi hedef edinmiş ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini en önemli sırada tutmuştur.Depomuzda sürekli olarak bulundurduğumuz stoklarımızla , müşterilerimizin ihtiyaçları anında karşılanmakta ve yeni talepleri en uygun koşullarda temin edilmektedir.